Poszukiwana osoba na stanowisko: Laborant

LABORANT

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Zakres obowiązków:

·         Pozyskiwanie oraz przygotowywanie prób do badań laboratoryjnych surowców oraz produktów końcowych

·         Wykonywanie analiz jakościowych badanych elementów.

·         Odpowiedzialność za poprawność i jakość wykonywanych badań.

·         Odpowiedzialność za jakość produkcji i surowca, obowiązek zatrzymania partii towaru lub surowca niespełniającego wymagań jakościowych.

·         Prowadzenie klasyfikacji i rejestracji próbek.

·         Odpowiedzialność za błędne przeprowadzenie prób i analiz.

·         Prowadzenie i opieka nad pozostałą dokumentacją laboratoryjną

·         Nadzór nad magazynem materiałów archiwalnych

·         Znajomość oraz przestrzeganie procedur ISO, HACCP  i wszystkich procedur jakościowych obowiązujących w dziale.

·         Znajomość obowiązujących przepisów prawa w tym w szczególności przepisów Kodeksu cywilnego, ustaw i rozporządzeń dotyczących bezpieczeństwa żywności oraz Kodeksu karnego.

·         Wprowadzanie danych do systemu informatycznego funkcjonującego w firmie.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, biologia, mikrobiologia)

·         mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność

  • umiejętność szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

Ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@ostrowia.com.pl

W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska.